Blog navigation

Nejnovější příspěvky

Nejnovější příspěvky

 
Seřazeno podle:
 • cyklosport Škarnitzl
  cyklosport Škarnitzl

  Masarykova 564, 25088, Čelákovice, Czech Republic

  Přečíst celé
 • BIKE puzzle s.r.o.
  BIKE puzzle s.r.o.

  Pražská 1594, 252 10, Mníšek pod Brdy, Czech Republic

  Přečíst celé
 • Auto-Pilař s.r.o.
  Auto-Pilař s.r.o.

  Černokostelecká 268, 25101, Říčany, Czech Republic

  Přečíst celé
 • Srovnání dětského přívěsu a cyklosedačky
 • MOHU S VOZÍKEM NA VEŘEJNÉ KOMUNIKACE?
  MOHU S VOZÍKEM NA VEŘEJNÉ KOMUNIKACE?

  Ano, přestože český zákon dlouho dětské vozíky za kolo neznal. Absence pojmu přepravy dětí ve vozíku za kolem v českém zákoně byla v Evropské unii ojedinělá, navíc často vedlo k nesprávné interpretaci znění zákona. Chybný výklad zákona dovedl například v létě 2011 Ministerstvo dopravy k absurdnímu prohlášení, že dětské vozíky za kolo nesmějí ani na cyklostezky.

  Přečíst celé
 • MOHU ODSTRANIT TLAČNÉ MADLO PŘI TAŽENÍ ZA JÍZDNÍM KOLEM?
  MOHU ODSTRANIT TLAČNÉ MADLO PŘI TAŽENÍ ZA JÍZDNÍM KOLEM?

  Ano, bez problémů. Ve skutečnosti však madlo zvyšuje bezpečí: zabraňuje cyklistům za vozíkem jezdit příliš blízko a v případě nehody slouží jako dodatečný stabilizátor. Je také velmi praktické pro manévrování s odpojeným vozíkem.

  Přečíst celé
 • JAK SE MÁM O VOZÍK STARAT?
  JAK SE MÁM O VOZÍK STARAT?

  Starat se o vozík je velmi snadné. Látkové části mohou být čištěny čistícími prostředky a vodou. Nepoužívejte prostředky s drsnými čistícími částečkami. Hliníkové části otírejte mastným hadrem, paprsková kola by měla být každoročně odborně vycentrována.

  Přečíst celé
 • MUSÍ DÍTĚ VE VOZÍKU POUŽÍVAT PŘILBU?
  MUSÍ DÍTĚ VE VOZÍKU POUŽÍVAT PŘILBU?

  Používání přileb dětmi ve vozících není povinné. U vozíků robustní konstrukce s předozadním systémem skládání z naší nabídky není ani nutné. Konstrukce těchto vozíků je navržena tak, aby se hlava dítěte při nárazu nebo převržení vozíku nikdy nedostala do kontaktu s vozovkou nebo konstrukcí vozíku.

  Přečíst celé
 • MUSÍM VYTÁHNOUT KOČÁRKOVÁ KOLEČKA Z MÉHO VOZÍKU PŘI TAŽENÍ ZA KOLEM?
  MUSÍM VYTÁHNOUT KOČÁRKOVÁ KOLEČKA Z MÉHO VOZÍKU PŘI TAŽENÍ ZA KOLEM?

  Ano, vždy! Pokud se dostanou kočárková kolečka do kontaktu se zemí, místo toho, aby byla vytažena do parkovací polohy nebo uložena v zavazadelníku, mohou při přejíždění nerovností (např. obrubníku) zablokovat vozík. To může vychýlit tažnou tyč nebo narušit rovnováhu vozíku.

  Přečíst celé
 • JE SKLÁDACÍ VOZÍK BEZPEČNÝ?
  JE SKLÁDACÍ VOZÍK BEZPEČNÝ?

  Předpokládáme-li, že při výrobě vozíku byly použity kvalitní materiály dostatečné pevnosti, pak právě systém skládacího mechanizmu ovlivňuje bezpečnost malých pasažérů ze všeho nejvíc. V zásadě lze rozdělit ve světě používané metody skládání na rozebírací a kompaktní.

  Přečíst celé
 • POTŘEBUJI SKUTEČNĚ OBOJE – KOČÁRKOVOU SADU A SADU PRO JOGGING A IN-LINE?
  POTŘEBUJI SKUTEČNĚ OBOJE – KOČÁRKOVOU SADU A SADU PRO JOGGING A IN-LINE?

  To záleží pouze na tom, kam se chcete se svých vozíkem vydat: s malými kolečky kočárkové sady je možné s vozíkem velmi snadno manévrovat a prakticky se sním lze otočit i na místě. Je ideální pro klidné tlačení po rovné zemi. Se sadou pro běh může být vozík nejen tlačen velmi rychle, např. na běžeckých trasách, můžete se s ním také procházet po hrbolatém terénu (lesní cesty, pole, pláže, štěrkové cesty apod.).

  Přečíst celé
 • POTŘEBUJI PRO SVÉ DÍTĚ MODEL S ODPRUŽENÍM?
  POTŘEBUJI PRO SVÉ DÍTĚ MODEL S ODPRUŽENÍM?

  Malé děti jsou citlivé zejména na otřesy a nárazy. Nevadí jim tolik, pokud na lesní nebo luční cestě přejedete kámen nebo kořen. Pokud vozík sem tam poskočí, dětem se to spíše líbí. Naopak velmi citlivé jsou děti na déletrvající souvislé DRNCÁNÍ. Kamenitá polní cesta je přesně to, co jim vadí. Při Vašem rozhodování, zda pořídit odpružený či neodpružený vozík, vezměte v úvahu zejména POVRCHY CEST, po kterých většinou jezdíte:

  Přečíst celé
Showing 85 to 96 of 141 (12 Pages)