Blog navigation

Featured posts

 • B2B - VELKOOBCHOD
  B2B - VELKOOBCHOD

  Vítejte do B2B 2+2! PŘIHLASTE SE. Máte-li přihlašovací údaje pro B2B 2+2 (registrace od února 2016), přihlaste se níže a systém Vám přidělí Vaši slevu podle obratu, dosaženého v uplynulém období, v souladu se zněním Obchodních podmínek. Bez přihlášení registrovaného prodejce systém neposkytuje žádné slevy.

  Číst více
 • Příběh první
  Příběh první

  LIDÉ SE MNE ČASTO PTAJÍ, JAK JSEM VLASTNĚ NA NÁPAD S DĚTSKÝMI PŘÍVĚSY PŘIŠEL, JAK SE K NÁM VŮBEC DOSTALY.

  Číst více
 • UŽ PRVNÍ MODELY CROOZERŮ SVÉ MAJITELE NADCHLY. ČTĚTE POSTŘEHY HONZY HLUČÍNA!
  UŽ PRVNÍ MODELY CROOZERŮ SVÉ MAJITELE NADCHLY. ČTĚTE POSTŘEHY HONZY HLUČÍNA!

  14.04.2004 Croozer v ostré akci uspěl – Téma: Rodina a přátelé Už to byla docela ostuda – jaro v plném proudu a my ještě nevytáhli kola. Navíc, když jsme si pořídili noblesní přívěs pro Karolinku, se už nemůžeme vymlouvat, že to s mrnětem nejde.

  Číst více
 • PRVNÍ DOJMY ZE SLOVENSKA DORAZILY OD RODINY REGENDOVY:
  PRVNÍ DOJMY ZE SLOVENSKA DORAZILY OD RODINY REGENDOVY:

  20. októbra 2004: dnes sme úspešne otestovali vozík CROOZER 737. Doobeda bola hmla, tak sme vyrazili až poobede. Mali sme trochu obavy ako to bude Davidko zvládať a tak sme si zvolili malú okružnú jazdu cez mesto. Ludia ostávali stať v nemom úžase! Dokonca aj vodiči sa za nami otáčali až sme mali obavy, že spôsobime nejakú dopravnú nehodu :o). Davidkovi sa vozenie velmi páčilo, dokonca nam po polhodine zaspinkal, plakal iba keď sme zastavili kvôli foteniu.

  Číst více
 • DALŠÍ PŘÍBĚH ZE SLOVENSKA - RODINA BELANOVCŮ:
  DALŠÍ PŘÍBĚH ZE SLOVENSKA - RODINA BELANOVCŮ:

  Náš príbeh začal narodením vnúčaťa. Nakoľko s manželkou veľa bicyklujeme, nastal problém, či ísť za vnukom, alebo bicyklovať. Riešením bol vozík za bicykel, ktorý som videl na nejakej výstave pred pár rokmi. Po márnom pátraní v slovenských vodách som sa rozhodol vozík urobiť sám. Aj keď nebol najhorší a jednu sezónu nám spoľahlivo odslúžil, pre druhý vozík sme si už zašli do Prahy.

  Číst více
 • VOZÍK ZA KOLO ... NENÍ JEN ZA KOLO
  VOZÍK ZA KOLO ... NENÍ JEN ZA KOLO

  Dětšké sportovní vozíky za kolo jsou dnes stále populárnější. Každý rodič, každá rodina přemýšlí o tom, jak si užít společné se svými dětmi každou chvíli, a to i při cestování nebo sportu - a to už téměř od narození.

  Číst více
 • SPORTOVNÍ KOČÁREK OD THULE ... CO JE VÍC!
  SPORTOVNÍ KOČÁREK OD THULE ... CO JE VÍC!

  Ač je označován sportovní kočárek Thule jako sportovní, jeho úžasný design a univerzální konstrukce umožňuje jeho použití prakticky kdekoli.

  Číst více
 • COUGAR 1 CTS TAŽENÝ BERNSKÝM SALAŠNICKÝM PSEM
  COUGAR 1 CTS TAŽENÝ BERNSKÝM SALAŠNICKÝM PSEM

  další tuzemskou premieru ve využití dětských přívěsů se v lednu 2005 postarali manželé Přikrylovi, kteří nám poslali svůj pozdrav z Valašska. Vozík Cougar 1 CTS jim prý dělá jen radost. Koneckonců, na obrázcích vypadají spokojeně všichni, včetně psa Cira. Na plné využití Ski Setu zatím nebylo dost sněhu, na další obrázky i s lyžemi místo kol se budeme těšit.

  Číst více
 • AHOJ MALÍ CYKLISTI!
  AHOJ MALÍ CYKLISTI!

  Jmenuji se Martin. Teď je mi něco málo přes rok a začínám svoji 2. cyklistickou sezónu. Jezdím od svých 12 týdnů! Moc si z té doby nepamatuji, jako mimčo jsem se houpal v závěsné sedačce ve vozíku a většinu času prospal. Ale čím jsem byl starší, bylo to zábavnější. Pozoroval jsem z kočárku dění kolem sebe( hlavně přírodu) a litoval ostatní ještě nesedící kamarády, kteří v normálním kočárku koukají do stropu boudičky! Za loňskou sezónu se mnou rodiče najezdili okolo 700km na kole a rozhodně...

  Číst více
 • NA KOLE CELÁ RODINKA.
  NA KOLE CELÁ RODINKA.

  Jsme rodiči čtyř a půlleté dcerky Nikolky. Její přílišná zvědavost byla zřejmě také příčinou toho, že přišla na svět ve 24. týdnu těhotenství s porodní váhou 675 gramů a délkou 32 centimetry. Dnes už víme, že pospíchat se má pomalu, a tak ani Nikolka i přes veškerou odbornou péči nikam nepospíchá. Její DMO – spastická quadruparéza má za následek to, že ve svém věku dosud nechodí ani sama nesedí.

  Číst více
 • DOBRÝ DEN,
  DOBRÝ DEN,

  Půjčili jsme si Croozer 737 předminulý víkend a podnikli jsme s ním malý výletíček na Šumavě.

  Číst více
 • AHOJ VŠEM MALÝM CYKLISTŮM II.
  AHOJ VŠEM MALÝM CYKLISTŮM II.

  Ozýváme se po dvou letech. Za tu dobu jsme s kárkou zažili mnoho krásných výletů, najezdili asi 3.500 km a letos vyšlapali na jeden z vrcholů Nízkých Tater Kráľovu hoľu ( 1946 m n.m.).

  Číst více
Showing 1 to 12 of 48 (4 Pages)