THULE CTS COUGAR 2 AVOCADO + BIKE - 1

THULE CTS COUGAR 2 AVOCADO + BIKE


24 991 Kč
Vč. DPH

20654.09 bez DPH

ZBAZTHU10100937

Dvoumístný univerzální sportovní vozík, nejlehčí odpružený dvoumístný vozík za kolo.
ks

Skladem!


Cougar 2

Počet přepravovaných dětí1 or 2 Nosnost45kg Výchozí konstrukceCTS Ready Chassis Váha13kg Šířka pro ramena59cm Výška sedadla67cm Rozměry118 x 80 x 107cm Rozměry složeného vozíku 107 x 80 x 28cm Výška bez řídítek85cm Výška řídítek - nižší:vyšší poloha96 cm:106 cm/td> Vstupní otvor 82cm

Fitness s Chariotem

Dokonalá rovnováha mezi hodnotou a užitnými vlastnostmi - to jsou Cougar 1 a 2, celosvětově nejlépe prodávané dětské vozíky. Pohodlí a bezpečí vašeho dítěte je zajištěno polstrovanou sedačkou a bezpečnostními pásy, hladká jízda je zajištěna dokonalým odpružením. Ani váš Cougar nezůstal stranou při rozsáhlých inovacích modelů Chariot s doživotní zárukou na rám vozíku. Příslušenství pro vaše COUGAR naleznete zde.

{TAB=CTS sety a vlastnosti}

CTS sety a vlastnosti vašeho COUGARu

https://shop.dveplusdve.cz/images/chariot/produkty-cougar-cts-kity.jpg">CTS-využití CX: Běžecké lyžování, Cyklistika, Jogging, In-line bruslení, Trekking, Kočárek, Nordic Walking

* Na konstrukci a rám vozíku, prověřený crash-testy v Evropě i Americe, poskytuje výrobce doživotní záruku.

* Chariot CAS Nastavitelné listové odpružení pro ještě hladší jízdu dokonale absorbuje nerovnosti na cestě, díky jednoduše nastavitelné tuhosti podle hmotnosti pasažérů. Vezete-li dvě různě těžké děti, nastavte každému odpružení na míru! Více o odpružení se dozvíte zde.

* Click?n?Store? patentovaný skládací mechanizmus, vybavený automatickou pojistkou, zajišťuje nejrychlejší složení vozíku na trhu. Více o skládání vozíků se dozvíte zde.

* Versa Křidélka 2.0, vybavená ezClickem? pro ?Stiskni a Táhni? vteřinovou instalaci Cyklistického, Kočárkováho a In-line/Joggingového setu.

* Vylepšený ?2 v 1? potah do každého počasí s integrovanou sluneční clonou a UV filtrem je vybaven bočními větracími klapkami pro maximální kontrolu teploty.

* Měkce polstrované komfortní bezpečnostní pásy se skrytou přezkou, chráněnou proti nežádoucímu rozepnutí.

* Vyjmutelná zvlášť měkce polstrovaná sedačka.

* Vnitřek vozíku je vybaven kapsami na drobnosti nebo hračky.

* Odlehčený aluminiový rám se saténově anodizovaným povrchem a dvoupolohovým ergonomickým madlem.

* Extra-prostorný zadní zavazadelník má více než dvojnásobný objem než dříve a lze jej sklopit třeba při běhu nebo když jej prostě nepotřebujete.

* Odlehčená sportovní 20? kola s aluminiovými kompaktními náboji.

* Parkovací brzda ovládaná nohou znemožní nechtěné rozjetí vozíku, ať parkujete kdekoli.

* Obrysy vozíku jsou opatřeny 3MTM Scotchlite? Reflexními pásky pro pohyb v noci a za snížené viditelnosti.

* Ke složení či sestavení vozíku nebo pro instalaci jednotlivých setů nepotřebujete žádné nástroje.

{TAB=Upozornění}

UPOZORNĚNÍ: Vozíky CHARIOT CTS je možno dovybavit vložkou pro děti do deseti měsíců věku Chariot Miminkovník, která umožní bezpečnou přepravu novorozenců. Vložka je zavěšena v konstrukci vozíku. Pro děti, které již novorozeneckou vložku nepotřebují, neboť samy sedí (od cca 8 měsíců), zajišťuje sedadlo vozíku fyziologicky vhodnou polohu páteře, odpovídající jejímu zdravému vývoji. Pro velmi štíhlé děti je určena Chariot Opora hlavy a trupu.