CROOZER MIMINKOVNÍK UNI 2016 - 1

CROOZER MIMINKOVNÍK UNI 2016


1 790 Kč
S DPH

1479.38 bez DPH.

CRO122000116

Bezpečnostní sedačka pro děti do věku 10 měsíců pro vozíky Croozer 2016 a novější, tříbodový pás.
ks

Skladem!


Máte malé dítě, které stále ještě musí ležet na zádech, ale přesto se chce dívat kolem sebe? Systém gumových popruhů napíná podložku zad tak, aby vašemu dítěti poskytovala plnou podporu v uvolněné pozici sedu/lehu. Popruhy vyztužené bočnice zajišťují, že má vaše dítě potřebnou oporu i ochranu. Dětskou sedačku je možné snadno složit společně s vozíkem. Croozer Baby Seat je pohodlný jako houpací síť a bezpečný jako dětská autosedačka.

Nerušený výhled ven
Ve svém vozíku Croozer Kid můžete své dítě vzít ven, i pokud ještě nedokáže sedět. Nejlepším způsobem, jak převážet dítě ve věku od jednoho do deseti měsíců, je použít naši dětskou sedačku Croozer. Ta zajišťuje, že jeho páteř není ohýbána do nepřirozené polohy, a současně poskytuje vašemu dítěti ten nejlepší výhled na dění kolem něj. Když je vaše dítě starší a je schopno sedět samostatně, prostě dětskou sedačku snadno vyměníte za opěrný systém. Vozík Croozer Kid vám vždy umožňuje zvolit ten pravý systém pro usazení vašeho dítěte v závislosti na jeho věku.

Dokonale chráněno v dětské sedačce Croozer
Dětská sedačka Croozer je vybavena postranicemi, vyztuženými popruhy, které zajišťují, že má vaše dítě bezpečnou a pohodlnou boční oporu. Tříbodový systém popruhů zajišťuje dítě bezpečně v sedačce a napíná opěrku zad tak, aby vašemu dítěti poskytovala plnou podporu v uvolněné pozici sedu/lehu. Tímto způsobem si může vaše dítě užívat pohodlí houpací sítě, ovšem s bezpečností autosedačky.